top of page

Hakkımızda

Hipertech, 2005 yılında Dr. Aytunç Yur tarafından kuruldu ve

HBO Group'un sahibi olan ve 1997 yılından bu yana Türkiye'de 7 özel HBO merkezi bulunan Dr. Ender İnci, HBO merkezleriyle işe başladıktan sonra hiperbarik sorunları geliştirmeye karar verdiler. Sonunda Hipertech Elektronik ve Endüstriyel İşbirliği Şirketini kurdular. Şu anda İstanbul Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yürütme A.Ş.'ye HBO Grubu olarak İstanbul Üniversitesi'ni dahil eden Hipertech, ayrıca iki Tübitak projesini de başarıyla hayata geçirdi.  Yenilik ve mükemmelliğe olan bağlılığımız, küresel erişimimizin ve uzmanlığımızın bir kanıtı olarak dünya çapında 200'den fazla hiperbarik projeyi tamamlamamıza yol açtı.

 

Hipertech olarak 15 yılı aşkın bilgi ve tecrübemizi kullanarak projelerinize özel, yüksek kalitede çözümler ve danışmanlık sağlıyoruz. Hipertech, Donanma, Askeri, Kamu ve Özel Müşteriler için Tıbbi Hiperbarik Oksijen Odaları ve Dalış Sistemleri üreticisidir. Hipertech geniş bir alanda çözüm sunabilmektedir. Hipertech, yerel ve uluslararası ortakları/tedarikçileri ile hiperbarik ve dalış topluluklarına yönelik çözümler uygulamakta ve geliştirmektedir.

Resim17_edited.png

Ortaklarımız

Sertifikalar

logo-asme-bpv.png
indir (1).jpg
ohsas-18001-mesleki-sağlık-güvenliği-logo-3CB72CD530-seeklogo.com.png
Bu logonun” _EN14931_ yazıp kullanabiliriz.jpg
iso-13485-belgesi.png
öpücükpng-avrupa-birliği-ce-işaretleme-yönergesi-sertifikasyon-cdr-5abce955056949.7331010015223
indir.jpg
1-kisspng-logo-organizasyon-technischer-Überwachungsverein-file-tÜv-süd-logo-svg-wikimedia
RGB_IMCA_Logo_(büyük).jpg
TSE-logo-6770CA9F80-seeklogo.com.png
szutest.png
resimler.png
pngegg-2.png
Logo-Türk-Loydu-01-e1560940670272.jpg

Başkanın Mesajı

"Hiperbarik kabinler" üretiyor ve en üst kalitede bakım hizmetleri sunuyoruz. Deneyimlerimizi, HBO Grup şirketimize ait özel hiperbarik oksijen terapi merkezlerimizde ve HBO terapisi konusunda uzmanlaşmış üniversite kurumları ve hastanelerle yaptığımız işbirlikleriyle kazandık. Kuruluş sürecimizde, tıp ve teknoloji alanındaki otoritelerden destek aldık ve bu otoritelerin kılavuzlarından ve tavsiyelerinden yararlandık. Alt montaj ve hizmet tedariki amacıyla, yalnızca dünyaca tanınmış tıbbi, elektronik ve basınçlı ekipman üreticileriyle işbirliği yapıyoruz. Hipertech tüm güvenlik standartlarına sıkı sıkıya uymaktadır. Halihazırda tüm dünyada birçok kabin kurduk. Amacımız hiperbarik oksijen tedavilerinin taleplerine hizmet eden tüm teknolojilerdeki gelişmeleri takip ederek çözüm ortağı olmaktır.

0455fda4e04e9b9ba7a6f74186c3e2b8.jpeg
daire3.png

AYTUNÇ YUR, MD

Genel Cerrah & CEO

bottom of page